Voyager

Firma

Jako firma transportowa Voyager działamy na rynku od roku 1998 roku.
Zajmujemy się przewozem osób w kraju i za granicą.

Nasza specjalizacja to przewozy pracowników sezonowych do Holandii i Niemiec. Świadczymy usługi transportowe w kraju i za granicą. Naszą ofertę kierujemy także do studentów, turystów i biznesmenów. Z nami podróż jest tania i bezpieczna, ponieważ dysponujemy nowoczesnymi i w pełni sprawnymi pojazdami, a zatrudniamy tylko wykwalifikowanych kierowców. W celu zapewnienia bezpieczeństwa podróżnym, posiadamy tabor, który spełnia normy i standardy przepisów o bezpieczeństwie przewozów w Polsce i krajach Unii. Cenimy czas naszych Klientów, dlatego układamy rozkłady jazdy w taki sposób, aby zapewnić im możliwie jak najszybszy przejazd.

Misja Firmy

Nasz cel jest jasny – to dawanie satysfakcji Klientom i organizowanie maksymalnie bezpiecznych oraz komfortowych przewozów w Polsce i za granicą. Realizujemy zlecenia z pełnym zaangażowaniem, oferujemy dogodne warunki współpracy i prezentujemy klarowny cennik oraz rozkład jazdy. Dzięki temu decydujecie się Państwo na udaną podróż bez względu na miejsce, do którego pragniecie pojechać. Dotrzemy pod każdy wskazany adres w Holandii oraz do wielu miejscowości w Niemczech i Belgii.

Ubezpieczenie

Pasażerowie korzystający z usług firmy Voyager są ubezpieczeni na czas podróży od zdarzeń wynikających z winy przewoźnika. Nasza firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.Przewóz osób Voyager
Góreczno 16
48-250 Głogówek
tel 0048 603 636 163
tel 0048 501 087 351
e-mail : pasternak.voyager@gmail.com

© 2015 Voyager Google+
Projekt i wykonanie A.I.FIA