Voyager

Firma

licencje

Jako firma transportowa Vojager działamy na rynku od roku 1998 roku.

Zajmujemy się przewozem osób w kraju i za granicą.
Posiadamy licencje na prowadzenie działalności związanej z transportem osobowym oraz certyfikat kompetencji zawodowych, który uprawnia nas do prowadzenia tego rodzaju działalności.
Dysponujemy mikrobusami o liczbie miejsc (8+1) Mercedes Sprinter i Renault Trafic. Pojazdy posiadają aktualne przeglądy techniczne, które poświadczają ich gotowość do ruszenia na trasy. Busy mają przestronne wnętrza z optymalnie rozplanowanymi siedzeniami, zapewniającymi swobodę podczas podróży pasażerom. Dbamy także o czystość naszych pojazdów, które są regularnie sprzątane po przejechaniu trasy.

Misja Firmy
Nasza specjalizacja to przewozy pracowników sezonowych do Holandii i Niemiec. Świadczymy usługi transportowe w kraju i za granicą. Naszą ofertę kierujemy także do studentów, turystów i biznesmanów. Z nami podróż jest tania i bezpieczna. W celu zapewnienia bezpieczeństwa podróżnym, posiadamy tabor, który spełnia normy i standardy przepisów o bezpieczeństwie przewozów w Polsce i krajach Unii. Cenimy czas naszych Klientów. Dlatego układamy rozkłady jazdy w taki sposób, aby zapewnić im możliwie jak najkrótszy czas przejazdu.

Ubezpieczenie
Pasażerowie korzystający z usług firmy Voyager są ubezpieczeni na czas podróży od zdarzeń wynikających z winy przewoźnika. Nasza firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Galeria: 
bus1
bus2
Busy Voyager
Góreczno 16
48-250 Głogówek
tel 0048 603 636 163
tel 0048 501 087 351
e-mail : pasternak.voyager@gmail.com

© 2014 Busy Voyager. Google+
Projekt i wykonanie A.I.FIA